27.08.2020

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) üyelerini, yeni dünya düzenine hazırlamak ve yeni küresel rekabete kanalize etmek için online eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

UTSO ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Akademi işbirliği ile dijital dönüşüm için temel kuralların ve sistemin güçlü - zayıf yanlarının konuşulduğu Dijitalleşmenin Rotası Söyleyişi Programı gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Meltem Onay’ın zoom programı üzerinden online gerçekleştirdiği söyleşide;işletmeler için dijital dönüşümün neden önemli olduğu,kurum kültürüne yönelik dijitalleşmenin ipuçlarına değinildi. Onay konuşmasında; küçük veya büyük her işletmenin dijital dönüşüme başlaması, teknolojiyi stratejileri ile birleştirmeleri, işletmenin tüm alanlarına entegre etmeleri ve dijital kültür oluşturulmaları temaları üzerine vurgu yaptı.

Prof. Dr. Meltem Onay programın son bölümünde katılımcıların sorularına cevap vererek, ‘’Dijitalleşmeyi; Fırtınada Ayakta Kalma Sanatı’’ olarak nitelendirdiğini bir kez daha hatırlattı.